3 דרכים לבנות אוסף של ריהוט יוקרתי

בניית קולקציית ריהוט יוקרה ביתית היא יצירת אומנות ודורשת תכנון מוקפד. אתם לא יכולים פשוט לקנות רהיט ברמה גבוהה ולצפות שהוא יהפוך את החדר שלכם ליוקרתי לחלוטין. עם כל הסגנונות והעיצובים השונים הקיימים, איתור הרהיטים שמתאימים לסגנון הבית שלכם הוא קריטי. להלן שלוש דרכים קלות לבנות את קולקציית הריהוט היוקרתית שלכם כדי ליצור את הפנים הרצוי לכם בביתכם.

 

פיתוח תוכנית הקומה שלכם

תנו למעצב הפנים שלכם לצייר את המימדים המדויקים של כל חדר בבית שאליו אתם רוצים להוסיף רהיטים. בין אם אתם מחפשים ערכות חדרי שינה עם מיטת קינג סייז יוקרתית או סוגים קטנים יותר של ריהוט, עליכם לדעת כמה מקום יש לכם. כשיש לכם מושג טוב עם כמה מקום אפשר לעבוד, אתם יכולים להסתכל על ממדי הרהיטים שבהם אתם מעוניינים כדי לראות איך הם יתאימו. התחושה הגרועה ביותר היא למצוא רהיט שאתם אוהבים, רק כדי להבין שהוא לא מתאים כשאתם חוזרים הביתה.

 

ערכו מלאי של הרהיטים הנוכחיים שלכם

אם אתם רוצים להוסיף ריהוט לסלון יוקרתי, או אפילו ריהוט לחדר שינה לצורך העניין, ערכו מלאי של מה שיש לכם כרגע. זה יכול להיות קשה להרפות מרהיטים שהיו לכם במשך זמן מה, אבל רק תחשבו עד כמה ריהוט היוקרה הביתי החדש שלכם ייראה במקומו. יתכן שלא תרצו לבצע שיפוץ מלא של הרהיטים שלכם בפעם אחת, אז ערכו רשימה של מה שיש לכם לפי סדר העדיפות. רק אז אתם יכולים להתחיל לאט לאט להחליף רהיטים לאורך זמן עד שתבנו את האוסף שלכם.

 

עבדו עם מיטב חנויות הרהיטים

המפתח למציאת ריהוט היוקרה הביתי הטוב ביותר הוא לעבוד עם מיטב חנויות ריהוט היוקרה. יהיו לכם בחירות גדולות זמינות, ותדעו שהאיכות היא ללא תחרות בהשוואה לחנויות ריהוט גדולות. והחנויות הטובות ביותר לריהוט יוקרה איטלקי יכולות אפילו להתאים חלקים שונים לטעמכם. העבודה עם המומחים בחנויות אלו מקלה תמיד בתהליך בניית קולקציית הריהוט הביתית שלכם.

לתגובה