אלה הדברים שניתן למצוא בחנות האינטרנט מוזיאון ישראל בירושלים

אלה הדברים שניתן למצוא בחנות האינטרנט מוזיאון ישראל בירושלים

אחד המוזיאונים החשובים והמיוחדים הפעילים בישראל, הוא ללא ספק מוזיאון ישראל בירושלים. המוזיאון מספר את סיפורה של ישראל באמצעות תערוכות ומיצגים שונים, הכוללים בין היתר דבירם מן ההיסטוריה, דברים מהעבר הקרוב, מההווה, וכן מנסה להציג כיצד ישראל תיראה בעתיד.

מדובר באחד המוזיאונים הפופולאריים והאהובים ביותר, ולראיה הוא פונה הן למבוגרים והן לצעירים, ואפשר למצוא בו מגוון רחב של פעילויות שונות אשר מיועדות לכל הגילאים. במוזיאון מבקרים מדי שנה עשרות אלפי מבקרים מהארץ ומהעולם, ונהנים ממה שיש לו להציע.

בדומה להרבה מוזיאונים בעולם, גם במוזיאון ישראל אפשר למצוא חנות אשר ניתן לבקר בה ולרכוש ממנה פריטים שונים שקשורים הן למוזיאון עצמו, לתערוכות אשר מוצגות בו, והן להיסטוריה ולתרבות של עם ומדינת ישראל.

מי שרוצה, לא חייב להגיע בהכרח אל המוזיאון בשביל ליהנות ממה שיש לחנות להציע. ניתן להיכנס אל חנות האינטרנט של מוזיאון ישראל, מכל מקום ובכל שעה, לראות מה היא מציעה ולהזמין מוצרים שונים. אפשר לעשות את זה מישראל וכן ממדינות אחרות בעולם. המוצרים יגיעו תוך זמן קצר אל היעד שביקשתם.

 

מה אנחנו יכולים לקנות בחנות?

חנות האינטרנט של מוזיאון ישראל מציעה כאמור מגוון רחב של מוצרים ופריטים, אשר קשורים הן למוזיאון ולתערוכות שמוצגות בו, והן לתרבות היהודית, לתרבות של עם ישראל ומדינת ישראל המודרנית.

בין היתר, אפשר למצוא קטלוג ספרים עצום המתייחס הן לאומנות ישראלית ויהודית, והן לתערוכות שונות שהוצגו בו בעבר ומוצגות בו כיום. כמו כן אפשר למצוא תכשיטים, אביזרי נוי וכלי בית אשר עוצבו על ידי טובי האמנים בתקופות שונות.

המתעניינים במוצרי יודאיקה, יכולים למצוא בחנות שלל פריטים ומוצרים הקשורים לתחום זה. מדובר על מוצרי יודאיקה מקהילות יהודיות שונות בכל העולם. בדומה לשאר הפריטים הנמכרים בחנות, אפשר להזמין את המוצרים ישירות מהחנות לכל מקום ויעד שתבחרו, בין אם אתם קונים אותם לעצמכם או לבני משפחה וחברים מעבר לים.

בחנות אפשר למצוא גם שורה של פריטים הקשורים לחגי ומסורת ישראל, פריטים אשר יכול לשמש אותכם בבית ובמשרד, וכן שורה של פריטים המיועדים לילדים, כולל ביגוד, מחזיקי מפתחות, קופות חסכון ועוד.

 

איך מבצעים את ההזמנה?

בשביל לבצע הזמנה מחנות המוזיאון דרך האינטרנט, כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר של המוזיאון ולפנות אל החנות או להיכנס ישירות אל דף החנות, לסמן את המוצרים אותם אתם רוצים להזמין, ולאחר מכן למלא את הפרטים האישיים שלכם, פריטי כרטיס אשראי וכמובן את היעד אליו אתם מבקשים שהמשלוח יגיע ובאיזו שיטה תרצו שזה יהיה.

מוזיאון ישראל מתחייב שהתשלום מתבצע באופן מאובטח ושהמשלוח יגיע אל יעדו כמה שיותר מהר, בהתאם לתנאי המשלוח שהזמנתם בעת הרכישה.