מהו סוג השואב הטוב ביותר עבורך?

שאיבת אבק רגילה היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר לשמור על שטיחים נראים נהדר בין ניקוי שטיחים מקצועי. השטיחים שלך הם כמו מסנן האוויר לביתך, שיתחיל להתמלא בעפר, חול, שיער ולכלוך. וכמו פילטר אוויר, הפסולת הזו זקוקה להסיר באופן קבוע שיש שטיחים בריאים ונאים! לא משנה באיזה ואקום תקבלו מומלץ עדיין להזמין חברת ניקוי שטיחים לפחות פעמיים בשנה, אך בין לבין יש ניקוי חשוב לשאוב באופן קבוע. כשמגיע הזמן לרכוש ואקום חדש תראו שיש שלושה סוגים עיקריים, שואבי שקע, שואבי רובוט ושואבים זקופים. כולם טובים בדרכם, אך יש להם גם חסרונות. בבלוג זה נפרק את היתרונות והחסרונות מכל סוג.

 

מקל ואקום

שואבי PRO-Stick הם בחירה מצוינת לשואב כי הם קלים, קטנים ואלחוטיים.

הם מאוחסנים בקלות בארון והם קלים וזריזים בכדי לנקות אותם באזורים שקשה להגיע אליהם בבית שלך.

 

הרבה מהסיבות שהופכות את שואבי המקל למגניבים כל כך היא שהופכת אותם לא לבחירה מצוינת לריק גדול. הם קלים, מה שאומר שאין מנוע גדול מאוד או חזק בתוכם. מכיוון שהם ניידים אין הרבה מקום לפסולת, מה שאומר שזה יתמלא במהירות. לא הייתי ממליץ על שואב אבק למישהו שיש לו חיות מחמד או שזקוק לאקום כבד.

 

שואבי רובוט

רובוטים נהדרים למישהו שעסוק מאוד ומתקשה למצוא את ההזדמנות לשאוב את הרצפה באופן קבוע. הם ללא ידיים ובדרך כלל קל מאוד להתקין אותם.

חלק מהרובוטים החדשים ביותר הם חכמים מספיק בכדי לפענח את המסלול שלהם כשהם נתקעים ואפילו מתרוקנים שם מיכל הפסולת שלהם.

באופן לא מפתיע מנועי הוואקום בגאדג'טים אלה הם קטנים מאוד ובעוצמה נמוכה, אז אל תצפו שהם יוכלו לנקות שטיחים מלוכלכים בכבדות. הם גם יקרים מאוד עבור מה שהם עושים, הם עשויים לנקות מעט אבק ולהתפרש מהשטיחים אך מתקשים להוציא שיער ולכלוך לחיות מחמד.

 

שואבי אבק זקופים

גדול יותר וכבד יותר משואבים אחרים בבלוג זה, לשואבים זקופים יש את המנועים הגדולים והחזקים ביותר. מנועים חזקים מריצים את המברשת שמסעירה את השטיחים. זה נדרש לניקוי יסודי של שטיח בערימה גבוהה. למשאבי זקוף יש מיכל הפסולת הגדול ביותר. אני מציע חופשות זקופות לאנשים שיש להם שטיח מקיר לקיר, חיות מחמד וילדים.

הגודל והמשקל של החדרים האלה גרמו להם ליפול מהפופולריות. הם כאב בתחת לשימוש במדרגות, הם תופסים מקום רב בארון, הם מכלים גדולים שפכים מעצבנים לשנות ולנקות.

 

אם אתה רוצה שהשטיחים שלך יישארו נהדרים לאחר השימוש בשטיח, אז תרצה להשתמש באופן קבוע באחד מהשואבים הללו. נסה תמיד לשאוב לפחות 1-2 פעמים בשבוע. אם אתה באמת רוצה שכל כתמי הפסולת והלכלוך יוסרו מהשטיחים שלך, שכר חברת ניקוי שטיחים מקצועית.