תהליך שיפוץ מטבחים: כל מה שצריך לדעת

אחרי הכל, מטבח משופץ כראוי משפר את האסתטיקה של הבית שלכם ואת ערך המכירה שלו מחדש. הוא משמש גם מקום מצוין למפגשים משפחתיים וחברתיים בביתכם.

 

לכן, אין זה מפתיע שאנשים רבים מעוניינים ללמוד על שיפוץ מטבח. ריכזנו עבורכם את המדריך האולטימטיבי לשיפוץ מטבחים שיעזור לכם לנווט בתהליך בקלות.

 

השווה את הרצונות והצרכים שלך

כאשר אתה מתחיל בשיפוץ המטבח, תחילה עליך להעריך את הרצונות והצרכים שלך. שאל את עצמך מה הדבר הכי מטריד במטבח שלך בשבילך.

 

לאחר שתחליטו על כך, עליכם לחשוב על ערך המכירה החוזר של ביתכם גם לאחר מטבח מחודש. החלט אם אתה מוצא את ההשקעה כדאית או לא וכמה אתה מוכן להשקיע.

 

לדוגמא, שכירת איש מקצוע להרחבת הפריסה כולה יכולה להיות יקרה מאוד. מצד שני, לעשות את זה לבד יכול לקחת כמה חודשים. בנוסף, לא סביר שיהיה לזה גימור מקצועי.

 

שקול את כל הגורמים הללו ואז החלט את התקציב שלך. אל תשכח לתת לו מידה נאותה של גמישות להוצאות פוטנציאליות בשעה האחת עשרה. מומחים בתחום שיפוץ הבית מייעצים להשקיע כמה שיותר בשיפוץ המטבחים שלכם כפי שאתם שואפים להרוויח בחזרה כשאתם מוכרים את הבית.

 

זכור את עלויות שיפוץ המטבח

עלות שיפוץ המטבח שלכם תלויה בכמה גורמים. לדוגמא, שיפוצים למטבחים בצפון ובמערב עולים הרבה יותר מאשר בדרום. ההבדל בעלויות שיפוץ המטבח יכול לעלות עד 20,000 $.

 

הריסת המטבח הישן שלך

לאחר שבחרת את הקבלן שלך וביצעת את כל הסידורים הדרושים, תוכל להמשיך בהריסה. עבור שיפוץ מטבח מלא, ייתכן שתצטרך למשוך גם קירות נושאים. יהיה עליכם להתמודד עם הצעד המעייף והאינטנסיבי הזה של תהליך שיפוץ המטבח בסבלנות ובמומחיות.

 

המשך עם בניית המבנה

בשלב זה הנגרים שלך יצטרכו לבצע משימות עם הדלתות והחלונות, לבצע עבודות מסגור, להתקין אי למטבח וכן הלאה. משימות אלה תלויות רבות בתצורת המטבח שלכם ובטעמכם. אם אתה מנוסה מספיק, אתה יכול ללכת לגישה מהירה של DIY עם עבודות המסגור.

 

אינסטלציה, חיווט, HVAC

לאחר שעטפתם את המסגרת, עליכם להמשיך עם המחוספס המכני. במילים פשוטות, יהיה עליכם להתקין צינורות חדשים או מנותבים מחדש, צינורות HVAC וחוטים. בדרך כלל, צעד זה מטופל על ידי אנשי מקצוע כמו אינסטלטורים וחשמלאים. זאת בגלל הסכנות הכרוכות בכך והסיבוכים הטבועים בתהליך.